Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832ER1R5L
IHSM5832ER1R5L
IHSM5832ER1R5L Vishay Dale
ihsm-5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1.5UH 8.7A 12 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM5832ER1R5L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM5832ER1R5L IHSM5832ER1R5L Виробник : Vishay / Dale ihsm-5832.pdf Power Inductors - SMD 1.5 UH 15%