IHSM5832ER330L
IHSM5832ER330L Vishay / Dale
ihsm5832.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 33uh 15%
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 1.9A 170 MOHM SMD.
Інші пропозиції IHSM5832ER330L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM5832ER330L IHSM5832ER330L Виробник : Vishay Dale ihsm5832.pdf Description: FIXED IND 33UH 1.9A 170 MOHM SMD