IHSM5832ER332L
IHSM5832ER332L Vishay / Dale
ihsm-5832.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 3.3KuH 15%
на замовлення 236 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3MH 180MA 15.6OHM SM, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 15.6Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 120mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.285" (7.24mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 mH, Current Rating (Amps): 180 mA.
Інші пропозиції IHSM5832ER332L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM5832ER332L IHSM5832ER332L Виробник : Vishay Dale ihsm-5832.pdf Description: FIXED IND 3.3MH 180MA 15.6OHM SM
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 15.6Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 120mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.285" (7.24mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 mH
Current Rating (Amps): 180 mA