Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832ER390L
IHSM5832ER390L
IHSM5832ER390L Vishay Dale
ihsm-5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 39UH 1.8A 190 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук