Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832ER3R9L
IHSM5832ER3R9L
IHSM5832ER3R9L Vishay Dale
ihsm-5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 3.9UH 7.9A 21 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук