Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832ER560L
IHSM5832ER560L
IHSM5832ER560L Vishay Dale
ihsm5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 56UH 1.71A 236 MOHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM5832ER560L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM5832ER560L IHSM5832ER560L Виробник : Vishay / Dale ihsm5832.pdf Power Inductors - SMD 56uh 15%