Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832ER6R8L
IHSM5832ER6R8L
IHSM5832ER6R8L Vishay Dale
ihsm-5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 6.8UH 6.1A 38 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM5832ER6R8L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM5832ER6R8L IHSM5832ER6R8L Виробник : Vishay / Dale ihsm-5832.pdf Power Inductors - SMD 6.8uH 15%