Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832ER820L
IHSM5832ER820L
IHSM5832ER820L Vishay Dale
ihsm5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 82UH 1.14A 357 MOHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук