Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832ER821L
IHSM5832ER821L
IHSM5832ER821L Vishay Dale
ihsm5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 820UH 400MA 3.78 OHM
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM5832ER821L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM5832ER821L IHSM5832ER821L Виробник : Vishay / Dale ihsm5832.pdf Power Inductors - SMD 820uH 15%