Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832ER8R2L
IHSM5832ER8R2L
IHSM5832ER8R2L Vishay Dale
ihsm-5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 8.2UH 5.1A 47 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM5832ER8R2L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM5832ER8R2L IHSM5832ER8R2L Виробник : Vishay / Dale ihsm-5832.pdf Power Inductors - SMD 8.2uh 15%