Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832PJ100L
IHSM5832PJ100L Vishay Dale
ihsm5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 10UH 4.3A 53 MOHM SMD
Написати відгук