Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832PJ101L
IHSM5832PJ101L Vishay Dale
ihsm5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 100UH 950MA 452 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM5832PJ101L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM5832PJ101L IHSM5832PJ101L Виробник : Vishay / Dale ihsm_5832-1763074.pdf Fixed Inductors 100uH 15%