Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832PJ120L
IHSM5832PJ120L Vishay Dale
ihsm5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 12UH 3.9A 68 MOHM SMD
Написати відгук