Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832PJ151L
IHSM5832PJ151L Vishay Dale
ihsm5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 150UH 820MA 609 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM5832PJ151L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM5832PJ151L IHSM5832PJ151L Виробник : Vishay / Dale ihsm_5832-1763074.pdf Fixed Inductors 150uH 15%