Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832PJ180L
IHSM5832PJ180L Vishay Dale
ihsm5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 18UH 3.2A 83 MOHM SMD
Написати відгук