Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832PJ1R2L
IHSM5832PJ1R2L Vishay Dale
ihsm5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1.2UH 8.8A 11 MOHM SMD
Написати відгук