Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832PJ1R8L
IHSM5832PJ1R8L Vishay Dale
ihsm5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1.8UH 8.6A 13 MOHM SMD
Написати відгук