Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832PJ2R7L
IHSM5832PJ2R7L Vishay Dale
ihsm5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 2.7UH 8.4A 17 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM5832PJ2R7L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM5832PJ2R7L IHSM5832PJ2R7L Виробник : Vishay / Dale ihsm_5832-1763074.pdf Fixed Inductors 2.7uH 15%