Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832PJ330L
IHSM5832PJ330L Vishay Dale
ihsm5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 33UH 1.9A 170 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM5832PJ330L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM5832PJ330L IHSM5832PJ330L Виробник : Vishay / Dale ihsm_5832-1763074.pdf Fixed Inductors 33uH 15%