Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832PJ390L
IHSM5832PJ390L Vishay Dale
ihsm5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 39UH 1.8A 190 MOHM SMD
Написати відгук