Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832PJ392L
IHSM5832PJ392L
IHSM5832PJ392L Vishay Dale
ihsm-5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 3.9MH 160MA 20.74 OHM
Tolerance: ±15%
Packaging: Bulk
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 20.74Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 110mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.285" (7.24mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.9 mH
Current Rating (Amps): 160 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.9MH 160MA 20.74 OHM, Tolerance: ±15%, Packaging: Bulk, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 20.74Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 110mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.285" (7.24mm), Part Status: Active, Inductance: 3.9 mH, Current Rating (Amps): 160 mA.