Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832PJ3R9L
IHSM5832PJ3R9L Vishay Dale
ihsm5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 3.9UH 7.9A 21 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM5832PJ3R9L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM5832PJ3R9L IHSM5832PJ3R9L Виробник : Vishay / Dale ihsm_5832-1763074.pdf Fixed Inductors 3.9uH 15%