Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832PJ470L
IHSM5832PJ470L Vishay Dale
ihsm5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 47UH 1.77A 215 MOHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук