Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832PJ821L
IHSM5832PJ821L Vishay Dale
ihsm5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 820UH 400MA 3.78 OHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM5832PJ821L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM5832PJ821L IHSM5832PJ821L Виробник : Vishay / Dale ihsm_5832-1763074.pdf Fixed Inductors 820uH 15%