Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832PJ8R2L
IHSM5832PJ8R2L Vishay Dale
ihsm5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 8.2UH 5.1A 47 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM5832PJ8R2L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM5832PJ8R2L IHSM5832PJ8R2L Виробник : Vishay / Dale ihsm_5832-1763074.pdf Fixed Inductors 8.2uH 15%