IHSM5832RF101L
IHSM5832RF101L Vishay / Dale
VISHS73713_1-2566220.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Fixed Inductors 100uH 15%
на замовлення 295 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 950MA 452 MOHM.
Інші пропозиції IHSM5832RF101L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM5832RF101L ihsm-5832.pdf
на замовлення 2940 шт:
IHSM5832RF101L Виробник : Vishay Dale ihsm-5832.pdf Description: FIXED IND 100UH 950MA 452 MOHM