Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832RF270L
IHSM5832RF270L Vishay Dale
ihsm-5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 27UH 2.3A 140 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM5832RF270L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM5832RF270L IHSM5832RF270L Виробник : Vishay / Dale ihsm_5832-1763074.pdf Fixed Inductors 27uH 15%