Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832RF2R7L
IHSM5832RF2R7L Vishay Dale
ihsm-5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 2.7UH 8.4A 17 MOHM SMD
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 17mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.7A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.285" (7.24mm)
Inductance: 2.7 µH
Current Rating (Amps): 8.4 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.7UH 8.4A 17 MOHM SMD, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 17mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.7A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.285" (7.24mm), Inductance: 2.7 µH, Current Rating (Amps): 8.4 A.
Інші пропозиції IHSM5832RF2R7L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM5832RF2R7L IHSM5832RF2R7L Виробник : Vishay / Dale ihsm_5832-1763074.pdf Fixed Inductors 2.7uH 15%