Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832RF330L
IHSM5832RF330L Vishay Dale
ihsm-5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 33UH 1.9A 170 MOHM SMD
Написати відгук