IHSM5832RF470L
IHSM5832RF470L Vishay / Dale
ihsm5832.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 47uH 15%
на замовлення 425 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 1.77A 215 MOHM.
Інші пропозиції IHSM5832RF470L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM5832RF470L Виробник : Vishay Dale ihsm5832.pdf Description: FIXED IND 47UH 1.77A 215 MOHM