IHSM5832RF471L
IHSM5832RF471L Vishay / Dale
ihsm5832.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 470uH 15%
на замовлення 218 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470UH 490MA 2.21 OHM.
Інші пропозиції IHSM5832RF471L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM5832RF471L Виробник : Vishay Dale ihsm5832.pdf Description: FIXED IND 470UH 490MA 2.21 OHM