Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832RF560L
IHSM5832RF560L Vishay Dale
ihsm5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 56UH 1.71A 236 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM5832RF560L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM5832RF560L IHSM5832RF560L Виробник : Vishay / Dale ihsm_5832-1763074.pdf Fixed Inductors 56uH 15%