Продукція > VISHAY DALE > IHSM7832EB100L
IHSM7832EB100L Vishay Dale
ihsm7832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 10UH 5A 36 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
Написати відгук