Продукція > VISHAY DALE > IHSM7832EB120L
IHSM7832EB120L Vishay Dale
ihsm7832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 12UH 4.8A 40 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
Написати відгук