Продукція > VISHAY DALE > IHSM7832EB150L
IHSM7832EB150L Vishay Dale
ihsm7832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 15UH 4.5A 43 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук