Продукція > VISHAY DALE > IHSM7832EB180L
IHSM7832EB180L Vishay Dale
ihsm7832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 18UH 4.2A 47 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
Написати відгук