Продукція > VISHAY DALE > IHSM7832EB220L
IHSM7832EB220L Vishay Dale
ihsm7832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 22UH 3.8A 54 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
Написати відгук