Продукція > VISHAY DALE > IHSM7832EB390L
IHSM7832EB390L Vishay Dale
ihsm7832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 39UH 2.8A 95 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
Написати відгук