Продукція > VISHAY DALE > IHSM7832EB3R3L
IHSM7832EB3R3L Vishay Dale
ihsm7832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 3.3UH 8.1A 17 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
Написати відгук