Продукція > VISHAY DALE > IHSM7832EB470L
IHSM7832EB470L Vishay Dale
ihsm7832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 47UH 2.6A 120 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
Написати відгук