Продукція > VISHAY DALE > IHSM7832EB4R7L
IHSM7832EB4R7L Vishay Dale
ihsm7832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 4.7UH 6.7A 23 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
Написати відгук