Продукція > VISHAY DALE > IHSM7832EB820L
IHSM7832EB820L Vishay Dale
ihsm7832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 82UH 1.9A 184 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
Написати відгук