Продукція > VISHAY DALE > IHSM7832ER102L
IHSM7832ER102L
IHSM7832ER102L Vishay Dale
ihsm7832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1MH 510MA 2.42 OHM SMD
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM7832ER102L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM7832ER102L IHSM7832ER102L Виробник : Vishay Dale ihsm7832.pdf Description: FIXED IND 1MH 510MA 2.42 OHM SMD
товару немає в наявності
товару немає в наявності
IHSM7832ER102L IHSM7832ER102L Виробник : Vishay / Dale ihsm7832.pdf Power Inductors - SMD 1uh 15%