Продукція > VISHAY DALE > IHSM7832ER121L
IHSM7832ER121L
IHSM7832ER121L Vishay Dale
ihsm-7832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 120UH 1.5A 305MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±15%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 305mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 610mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.285" (7.24mm)
Inductance: 120 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A