Продукція > VISHAY DALE > IHSM7832ER331L
IHSM7832ER331L
IHSM7832ER331L Vishay Dale
ihsm7832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 330UH 860MA 714 MOHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM7832ER331L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM7832ER331L IHSM7832ER331L Виробник : Vishay / Dale ihsm7832.pdf Power Inductors - SMD 330uH 15%