Продукція > VISHAY DALE > IHSM7832ER390L
IHSM7832ER390L
IHSM7832ER390L Vishay Dale
ihsm-7832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 39UH 2.8A 95 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±15%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 95mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 930mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.285" (7.24mm)
Inductance: 39 µH
Current Rating (Amps): 2.8 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 39UH 2.8A 95 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±15%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 95mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 930mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.285" (7.24mm), Inductance: 39 µH, Current Rating (Amps): 2.8 A.
Інші пропозиції IHSM7832ER390L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM7832ER390L IHSM7832ER390L Виробник : Vishay / Dale ihsm-7832.pdf Power Inductors - SMD 39uh 15%