Продукція > VISHAY DALE > IHSM7832ER472L
IHSM7832ER472L
IHSM7832ER472L Vishay Dale
ihsm-7832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 4.7MH 230MA 10.6OHM SM
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 10.6Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 90mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.285" (7.24mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 mH
Current Rating (Amps): 230 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7MH 230MA 10.6OHM SM, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 10.6Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 90mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.285" (7.24mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 mH, Current Rating (Amps): 230 mA.