Продукція > VISHAY DALE > IHSM7832PJ100K
IHSM7832PJ100K Vishay Dale
ihsm7832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 10UH 5A 36 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук