Продукція > VISHAY DALE > IHSM7832PJ101L
IHSM7832PJ101L Vishay Dale
ihsm7832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 100UH 1.7A 226 MOHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM7832PJ101L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM7832PJ101L IHSM7832PJ101L Виробник : Vishay / Dale ihsm7832.pdf Power Inductors - SMD 100uH 15%