Продукція > VISHAY DALE > IHSM7832PJ151L
IHSM7832PJ151L Vishay Dale
ihsm7832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 150UH 1.4A 362 MOHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук